info
stavebná výroba
okná
dvere
garážové systémy
reality - inzercia
 

Váš osobný profil

Domové dvere sú ako vizitky obyvateľov: domové dvere nie sú nikdy jedny ako druhé a žiadny iný prvok fasády neponúka staviteľom, architektom a projektantom tak rozmanité možnosti prevedenia pri povinnosti vyhovieť zároveň veľmi extrémnym požiadavkám. Dvere musia fungovať úplne spoľahlivo, chrániť proti povetrnostným vplyvom a zaistiť maximálnu bezpečnosť. Systémy domových dverí VEKA sú na splnenie uvedených nárokov pripravené nielen mimoriadnou kvalitou profilov. Sú konštruované s prídavnými výstužami a môžu byť vybavené špeciálnou uzavieracou technikou, bezpečnostnými kovaniami a zvláštnym zasklením tak, aby mohli podstatne spomaľovať pokusy o násilné vniknutie.

Čo do neprekonateľnej rozmanitosti tvarov a prevedenia spĺňajú – ako individuálne a na mieru zhotovené stavebné dielce – tie najvyššie nároky. Jednoduché, dvojité a pre veľké domy aj viacnásobné, v klasickom alebo modernom prevedení, s výplňami z bezpečnostného skla alebo kazetami, jedným alebo niekoľkými bočnými dielcami, s hravo vznosnými líniami alebo elegantne vecnými kontúrami, zdôraznené farebnými akcentami prípadne atraktívnym dekorom – systémy domových dverí VEKA se ideálne hodia pre všetky osadenia v novostavbách či renovovaných objektoch vďaka množstvu konštrukčných variánt.

Z dôvodu extrémne vysokej odolnosti voči účinkom poveternosti a maximálnej nenáročnosti na ošetrovanie sa tieto dvere dajú uchovať dokonale funkčné po mnoho rokov.

Obchodné zastúpenie Slovaktual


VEKA

softline

softline ponuka

farebná paleta